Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.
Ana sayfa

ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.

Çin ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. Sertifikalar
Çin ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. Sertifikalar
Thanks we received the 2 containers on time everything is good more than what we expected. Will send you all pictures soon.

—— Rukshana

The temperature performaces of all cabinets are perfect! We like them very much!

—— Diego

Ben sohbet şimdi

ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.

1 2 3 4 5
ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : SINCOOL
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 5000000-6000000
İhracat p.c : 80% - 90%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz

Anhui Socool Soğutma Co, Ltd imalat, dağıtım ve süpermarketler ve ticari mutfaklar için soğutma ekipmanları ihraç odaklanmaktadır. Ürünlerimiz çok katlı açık ekran buzdolabı, tezgah üzerinde hizmet, çok katlı cam kapı dolap, ada dondurucu, dik cam kapı soğutucu ve dondurucu, paslanmaz çelik mutfak soğutucu ve dondurucu, sayaç mutfak buzdolabı ve dondurucu, patlama soğutucu ve dondurucu, ve gömme soğuk oda.

Ürünlerimizin çoğu CE, CB, ETL, ROHS, MPES, SASO ve vb standart geçti Mükemmel kalite, şık tasarım ve istikrarlı performans ile, ürünlerimiz Çin pazarında kabul edilir ve daha fazla ihraç edilmiştir Güneydoğu Asya, Avustralya, Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey ve Güney Amerika'da 20 denizaşırı ülke.

Araştırma ve Geliştirme mühendislerimiz, metal atölyemiz, laboratuvarlarımız ve kalite kontrol teknisyenlerimizle övünüyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz ve servis mühendislerimiz, canlılık ve canlılık, yeterli deneyim ve yenilikle doludur. Ve ürünlerimizin yüksek kalitesini, yüksek stabilitesini ve yüksek dayanıklılığını garanti etmek için soğutma endüstrisi ve sıkı kalite kontrol sistemi alanında lider ve gelişmiş üretim ekipmanı ve üretim teknolojisi kullanıyoruz.

Biz organik kombinasyonu ve teknoloji inovasyonu ve insancıl endişenin mükemmel bir şekilde birleştirilmesini savunuyoruz ve müşterilerin temel talebine odaklanmak ve ürünlerin hoş kalitesinde uzmanlaşmak iş ilkesine bağlıyız. İş kurallarımız olarak “Güvenilirlik ve müşteri hizmetleri her zaman önceliğimizdir!” Süpermarketler ve ticari mutfaklar için soğutma ekipmanında güvene layık bir ortak olabileceğimize inanıyoruz.

İletişim bilgileri
ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.

İlgili kişi: Mr. Gary Tsui

Tel: 0086-18255182566

Faks: 86-551-64287663

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)