Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.

iyi kalite Deli Ekranlı Buzdolabı satış için
iyi kalite Deli Ekranlı Buzdolabı satış için
Thanks we received the 2 containers on time everything is good more than what we expected. Will send you all pictures soon.

—— Rukshana

The temperature performaces of all cabinets are perfect! We like them very much!

—— Diego

Ben sohbet şimdi

ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.

1 2 3 4 5
ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD. ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : SINCOOL
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 5000000-6000000
İhracat p.c : 80% - 90%

Anhui Socool Refrigeration Co, Ltd , süpermarketler ve ticari mutfaklar için soğutma ekipmanı dağıtımı ve ihracatı üzerine odaklanmaktadır. Ürünlerimiz çok katlı açık teşhir dolabı, tezgah üstü, çok katlı cam kapılı dolap, ada dondurucu, dik cam kapı soğutucu ve derin dondurucu, paslanmaz çelik mutfak soğutucu ve derin dondurucu, mutfak dolabı ve derin dondurucu, kumlama soğutucu ve dondurucu, ve soğuk oda.

Ürünlerimizin çoğu CE, CB, ETL, ROHS, MPES, SASO ve benzeri standartları geçti. Mükemmel kalite, şık tasarım ve istikrarlı performans ile ürünlerimiz Çin pazarında kabul görmüştür ve daha fazla ihraç edilmiştir. Güneydoğu Asya, Avustralya, Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey ve Güney Amerika'da 20 denizaşırı ülke.

Araştırma-Geliştirme mühendislerimiz, metal atölyemiz, laboratuarlarımız ve kalite kontrol teknisyenlerimizle gurur duyuyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz ve servis mühendislerimiz canlılık ve canlılık, yeterli tecrübe ve yenilikle dolu. Ve biz ürünlerimizin yüksek kalite, yüksek stabilite ve yüksek dayanıklılık sağlamak için soğutma sektöründe ve sıkı kalite kontrol sistemi alanında lider ve gelişmiş üretim ekipmanları ve üretim teknolojisi kullanın.

Biz, organik kombinasyonu ve teknoloji inovasyonu ile insani kaygının mükemmel bir şekilde bir araya getirilmesini savunuyoruz ve müşterilerin temel talebine odaklanan iş prensibine bağlı kalıyoruz ve ürünlerin hoş kalitesi konusunda uzmanlaşıyoruz. İş yapış kurallarımız olarak “Güvenilirlik ve müşteri hizmetleri her zaman önceliğimizdir!” Diyoruz. Süpermarketler ve ticari mutfaklar için soğutma ekipmanlarında güvenilir ortağınız haline gelebileceğimize inanıyoruz.

İletişim bilgileri
ANHUI SOCOOL REFRIGERATION CO., LTD.

İlgili kişi: Mr. Gary Tsui

Tel: 0086-18255182566

Faks: 86-551-64287663

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)